ABC-LEKARNA.cz | Poradna a zkušenosti s léky a léčbou nemocí
 Poradna a zkušenosti s léky a léčbou nemocí 

Poradna a zkušenosti ASPIRIN COMPLEX 5X2SÁČKY Granule pro suspenzi

ASPIRIN COMPLEX 5X2SÁČKY Granule pro suspenzi Poradna a zkušenosti s léky a léčbou nemocí, ASPIRIN COMPLEX 5X2SÁČKY Granule pro suspenzi, ASPIRIN, COMPLEX, 5X2SÁČKY, Granule, suspenzi

ASPIRIN COMPLEX 5X2SÁČKY Granule pro suspenzi

Zkušenosti s farmaceutickými a kosmetickými přípravky bolest a zvýšená teplota BAYER HEALTHCARE AG, LEVERKUSEN
Pro větší náhled klikněte na obrázek
ASPIRIN COMPLEX  5X2SÁČKY Granule pro suspenzi Podělte se o svou zkušenost s léčivými přípravky ASPIRIN COMPLEX 5X2SÁČKY Granule pro suspenzi. Jaký lék Vám nejvíce pomohl či naopak přinesl nežádoucí účinky a pomozte tak ostatním s efektivním užíváním léčivých přípravků BAYER HEALTHCARE AG, LEVERKUSEN. Chceme Vám pomoci vyléčit, nikoliv jen léčit!
  • Výrobce: BAYER HEALTHCARE AG, LEVERKUSEN
  • Zařazení výrobku: Léky na předpis - Nervový systém - Bolest a zvýšená teplota

ASPIRIN COMPLEX 5X2SÁČKY Granule pro suspenzi

Podrobný popis výrobku ASPIRIN COMPLEX 5X2SÁČKY Granule pro suspenzi

POZOR! Zákon č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů nedovoluje prodej léků na předpis po Internetu. Uvedené léčivé přípravky jsou dostupné pouze v kamenné lékárně na základě lékařského předpisu.

Od 1. května 2009 přecházejí léčivé přípravky s obsahem pseudoefedrinu do kategorie výdeje léčiv bez lékařského předpisu s omezením. Jejich prodej po internetu tedy není možný.

Léková forma:
Zrněný prášek pro přípravu perorální suspenze

Účinná látka, obsah:
1 sáček obsahuje léčivou látku Acidum acetylsalicylicum 500 mg a Pseudoephedrini hydrochloridum 30mg

Indikace:
Symptomatická léčba ucpaného nosu při nachlazení spojeném s bolestí a horečkou

I když slaví klasický Aspirin již 110 let své existence, nový Aspirin Complex je důkazem, že jeho vývoj a vědecký výzkum stále pokračuje. Jednoduché dvousložkové složení spojuje tradici s moderními poznatky. Analgetické (proti bolesti) a antipyretické (proti horečce) účinky kyseliny acetylsalicylové doplňuje pseudoefedrin – klinicky ověřená substance, která uvolňuje ucpaný nos a snižuje sekreci rýmy.

Aspirin Complex má komfortní galenickou formu – granulát, který uživatelům přináší řadu výhod, především možnost okamžitého užití. Stačí jen prášek rozpustit ve sklenici vody, zamíchat a vypít. Nápoj má navíc příjemnou chuť. Aspirin Complex je známý a oblíbený léčivý přípravek v Německu a dalších státech. Věříme, že bude i Vám dobrým pomocníkem při nachlazení a rýmě. Aspirin Complex je možné zakoupit v lékárně v balení po 10 či 20 sáčcích.





Některé kombinace léků s jinými přípravky, pokrmy či bylinkami mohou mít neblahé následky na naše zdraví a snížit účinnost léčby. Máte problémy? Sdělte nám své příznaky - Pomůže vám naše poradna.


Diskuze Diskuze: otázky a odpovědi, zkušenosti a poradenství k ASPIRIN COMPLEX 5X2SÁČKY Granule pro suspenzi - Diskuze je prázdná – vložte svou zkušenost nebo vložte svůj dotaz jako první

Vaše zkušenost/Komentář/Dotaz týkající se ASPIRIN COMPLEX 5X2SÁČKY Granule pro suspenzi

Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno *:
E-mail :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(kontrola spamu)
"lekarna"
Chcete-li obdržet odpověď / reakce na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit položku E-mail. Vaše emailová adresa nebude zobrazena ani jinak použita.

 

NEPOSKYTUJEME ZDRAVOTNÍ PORADENSTVÍ. Naše online poradna je určena pro všechny pacienty, užívající některý z léčivých přípravků, pouze pro obecné informační účely. Poradna v žádném případě neslouží jako náhrada odborné lékařské péče. Poradna pomáhá se správným užíváním léčivých přípravků, odhalit vzájemnou nesnášenlivost léčiv, při snížení výskytu nežádoucích, vedlejších účinků léčiv a jako osvěta a zdroj informací. Pokud si myslíte, že potřebujete lékařkou pomoc, okamžitě zavolejte svého lékaře nebo vytočte číslo 155.




Aktuální diskuze - LÉKY
Nejnovější příspěvky v diskuzi:

Canihua - WOLFBERRY Canihua BIO 200 g
Vložil: Hana Součková
2025-05-20 13:52:55

Dobrý den, máte skladem Canihuu? Pokud ne, víte nějaký termín naskladnění? Děkuji Součková...
Telfast - TELFAST 180 10X180MG Potahované tablety
Vložil: Růžek
2025-04-10 16:54:13

Užíval jsem při alergii na glutamát sodný, přidávaný do jídla jako dochucovadlo. Fungoval bez vedlejších zjevných účinků. Stejýž účinek jako u jiných antihelmintik jako třeba Analergin nebo Zirtex....
Možnost namíchání přípravku Caverject 20 - CAVERJECT 20 MCG 1X20RG Prášek pro inj. roztok
Vložil: Jiri Pixa
2025-02-28 13:37:03

Dobrý den, potřebuji poradit, kde by mi byli ochotni namíchat Caverject 20 (prášek s roztokem). Lék není v ČR registrovaný a bohužel jsem zatím neuspěl. Dovezl jsem si jej ze zahraničí.Děkuji JP...
Dexeryl, diprosalic - DIPROSALIC UNG 1X15GM
Vložil: Daniel Teska
2025-01-28 17:20:08

Dobrý den na můj ekzém nepomáhá dexeryl, ani diprosalic. Co by jste mi poradila?...
Podrážděné vulvy damic - Rabitin pro králíky 500ml
Vložil: Dusan
2024-11-26 03:05:55

Dobrý den, bohužel jsem po cca 3/4 roku znovu použil Rabitin (již otevřený dříve). Následkem použití mají samice hodně nateklé vulvy skoro mesic. Potřeboval bych následky neutralizovat. Co byste doporučili? Děkuji za rychlou pomoc. ...

Aktuální diskuze - NEMOCI
Nejnovější příspěvky v diskuzi:

- Cysta na mozku miminka?
Vložil: Monika Kelnarova
2025-05-02 17:07:13

Dobry den,chci se zeptat na ultrazvuku mi zjistili ze miminko ma na mozku cystu choroidalniho plexu v levo i vpravo,se chci zeptat co to znamena a zda za jak dlouho to zmizi a zda to neni vazny děkuji Kelnarova ...
Výrůstky - Hirsuties papillaris/HPV
Vložil: Martin
2025-04-21 16:18:15

...
Výrůstky - Hirsuties papillaris/HPV
Vložil: Martin
2025-04-21 16:16:04

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda se tyto výrůstky dají nějak léčit, popřípadě o co se jedná. Vyskytují se v oblasti uzdičky. ...
Norethisteron a těhotenství - Norethisteron a těhotenství?
Vložil: Denisa
2025-04-15 11:47:58

Dobrý den, měla bych na Vás velkou prosbu. Asi ve 4tt jsem užívala týden Norethisteron, ale bohužel jsem o těhotenství nevěděla. Moje paní doktorka říkala, že to nevadí, ale četla jsem na Norethisteron různé názory. Momentálně jsem v 9tt a miminko si samozř...
Hpv - HPV-Šíření
Vložil: Elena
2025-04-10 13:33:22

Dobry den, jedná se o genitální bradavici? Partner tvrdí, ze je to volná kůžička, na pohmat to neni tvrdé, pokud ano, tak minimalne. Partner to neřeší a tvrdí, že je to podrážděné a občas to takto vypadá. Rada bych znala názor odborníka. K lékaři nepůjde,...


ABC-LEKARNA.cz - Online poradna, zkušenosti a recenze pacientů s užíváním léčivých přípravků, jaký lék nejlépe zabírá na Vaše nemoci a vedlejší nežádoucí účinky. Informační web o lécích na předpis, volně prodejných lécích a doplňcích. Pokud si myslíte, že potřebujete lékařkou pomoc, okamžitě kontaktujte svého lékaře nebo vytočte číslo 155. Informace zde zveřejněné jsou pouze obecné a nejesou náhradou odborné lékařské pomoci, diagnózy nebo léčby!
sitemap.txt